08773 Schneider

08773 Schneider
Opis
4 CABLE TIE SUPPORTS W300
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | cable-tie support |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 30 mm |
| mounting support | functional uprights |
| Teža izdelka | 0.525 kg |
| colour | stainless steel |
| Širina | 300 mm |
| Globina | 10 mm |
| Material | metal |
| product compatibility | framework |
| quantity per set | set of 4 |
| length | 300 mm |
| mounting location | rear |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct - width 300 mm |




