08376 Schneider

08376 Schneider
Opis
PARTIAL PLAIN DOOR 4M PRISMA G IP55/11-27M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | partial door |
| product name | Prisma G |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door 2 hinge 8 mm male triangle insert insulating plain mounting plate |
| IP degree of protection | IP55 |
| type of front cover | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| Teža izdelka | 5.18 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 600 mm |
| Globina | 26 mm |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing enclosure - width 600 mm |
| number of locks | 3 |
| additional information | dimensions of the two holes are 200 x 112 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 4 |
| opening size | 180 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK10 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




