04716 Schneider

04716 Schneider
Opis
CANALIS Connection 1600A MTZ2/NW 4P Prisma P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | interface and connection Canalis |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | interface accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 350 mm |
| Teža izdelka | 49.9 kg |
| colour | stainless steel |
| Širina | 575 mm |
| Globina | 420 mm |
| [In] rated current | 1600 A |
| [Ie] rated operational current | 1600 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| installed device | Masterpact: drawout NW08...16 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NW08...16 - control: toggle vertical installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 600 mm Prisma P cubicle Masterpact NW08...16 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 27 650 mm 1000 mm Prisma P cubicle Masterpact NW08...16 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 17 650 mm 600 mm Prisma P cubicle Masterpact NW08...16 fixed toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 27 650 mm 1000 mm Prisma P cubicle Masterpact NW08...16 fixed toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 |
| cubicle-device connection | KT with Canalis |
| cubicle depth | 600 mm: front 600 + 400 mm: rear |
| enclosure nominal height | 2000 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




