04669 Schneider

04669 Schneider
Opis
100 METALLIC SPACER THICK.5MM LINERGY BS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | choke |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | busbar accessory |
| product destination | busbar |
| Komplementarno | |
| Višina | 25 mm |
| Teža izdelka | 3.98 kg |
| colour | natural |
| Širina | 45.5 mm |
| Globina | 5 mm |
| quantity per set | set of 100 |
| range compatibility | Linergy BS |
| enclosure/cubicle description | cubicle |




