04536 Schneider

04536 Schneider
Opis
PLAIN HORIZONTAL FLAT BAR LINERGY BS 60X5 L2000
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy |
| Izdelek ali sestavni del | copper busbar |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| busbar description | flat bar |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 6.16 kg |
| Kompatibilnostna koda | Copper_plane_busbar |
| [Ie] rated operational current | 800 A at 35 °C |
| [Icw] rated short-time withstand current | 15 kA (1 s) for 2 supports 40 kA (1 s) for 3 supports |
| installation direction | horizontal, operating position: top horizontal, operating position: bottom |
| length | 2000 mm |
| Debelina | 5 mm |
| permissible current | 800 A at 35 °C: <= IP31 750 A at 35 °C: > IP31 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm cubicle - width 650 + 150 mm cubicle duct - width 300 mm cubicle duct - width 400 mm |
| type of busbar connection | without hole |
| busbar cross section | 60 x 5 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




