04029 Schneider

04029 Schneider
Opis
4 CONN.LIN.BS REAR BB/LIN.FM D.BLK 200A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy FM |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P Prisma iPM L Prisma iPM M |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.08 kg |
| colour | anthracite grey (RAL 7016) |
| [In] rated current | 200 A |
| [Ie] rated operational current | 200 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | enclosure - width 600 mm |
| cubicle-device connection | Linergy FM distribution block Linergy BS rear busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1, inside Prisma IEC 61439-2, inside Prisma |




