03932 Schneider

03932 Schneider
Opis
FRONT PLATE VIGILOHM XM200-300C WIDTH 600/650 6M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| installed device | Vigilohm: IM400 Vigilohm: XM200 Vigilohm: XM300C |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 300 mm |
| Teža izdelka | 1.06 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| type of front cover | cut-out |
| number of vertical modules [50 mm] | 6 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Vigilohm 4 6 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Vigilohm 3 6 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




