03904 Schneider

03904 Schneider
Opis
FRONT PLATE 72x72/96x96 CUT-OUT FOR METERING DEVICE/PUSH-BUTTON WIDTH 600/650 3M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | Vigirex: RH10 Vigirex: RH21 Vigirex: RH99 human-switchboard interface: 72 x 72 mm device human-switchboard interface: 96 x 96 mm device human-switchboard interface: HSI Powerlogic: PM400...800 Enerlin'X: FDM121 |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 0.32 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm cubicle duct - width 300 mm depth 400 mm cubicle - width 400 mm depth 400 mm |
| type of front cover | cut-out |
| number of vertical modules [50 mm] | 3 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface 72 x 72 mm device 5 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface 72 x 72 mm device 5 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface 72 x 72 mm device 5 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct human-switchboard interface 72 x 72 mm device 5 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface 72 x 72 mm device 5 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface 96 x 96 mm device 4 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface 96 x 96 mm device 4 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface 96 x 96 mm device 4 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct human-switchboard interface 96 x 96 mm device 4 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface 96 x 96 mm device 4 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface HSI 5 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface HSI 5 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface HSI 4 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface HSI 4 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 5 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct human-switchboard interface HSI 5 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 5 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 4 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct human-switchboard interface HSI 4 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 4 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Powerlogic 4 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Powerlogic 4 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Powerlogic 4 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct Powerlogic 4 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle Powerlogic 4 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Vigirex 5 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Vigirex 5 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Vigirex 5 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct Vigirex 5 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle Vigirex 5 3 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Enerlin'X FDM121 4 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Enerlin'X FDM121 4 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Enerlin'X FDM121 4 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct Enerlin'X FDM121 4 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle Enerlin'X FDM121 4 3 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




