03900 Schneider

03900 Schneider
Opis
SUPPORT 72X72 METERING DEVICE/PUSH-BUTTON FOR FRONT PLATE 03904/VISOR 03928
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis montažne plošče | plain |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | human-switchboard interface: HSI |
| Komplementarno | |
| Višina | 72 mm |
| Teža izdelka | 0.04 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 72 mm |
| Material | plastic |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 400 mm depth 400 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm cubicle duct - width 300 mm depth 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 3 module(s): HSI in 600 mm Widefloor-standing enclosure 3 module(s): HSI in 600 mm Widewall-mounted enclosure 3 module(s): HSI in 650 mm Widecubicle 3 module(s): HSI in 300 mm Widecubicle duct 3 module(s): HSI in 400 mm Widecubicle |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface HSI 5 3 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface HSI 5 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 5 3 300 mm 400 mm Prisma P cubicle duct human-switchboard interface HSI 5 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle human-switchboard interface HSI 5 3 |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |




