03890 Schneider

03890 Schneider
Opis
FRONT PLATE FOR FAN OR GRILL WIDTH 600/650 7M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | accessories: fan accessories: grill |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 350 mm |
| Teža izdelka | 0.92 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| type of front cover | cut-out |
| number of vertical modules [50 mm] | 7 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure accessories fan 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure accessories fan 650 mm 400 mm Prisma P cubicle accessories fan 600 mm Prisma G floor-standing enclosure accessories grill 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure accessories grill 650 mm 400 mm Prisma P cubicle accessories grill |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




