03663 Schneider

03663 Schneider
Opis
FR.PL.V.2NS630
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 2 x 3P: mounting plate support: NSX400 vertical installation 2 x 4P: mounting plate support: NSX400 vertical installation 2 x 3P: mounting plate support: NSX630 vertical installation 2 x 4P: mounting plate support: NSX630 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| installed device | Compact: fixed NSX400 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: fixed NSX400 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: plug-in NSX400 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: fixed NSX400 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation Compact: plug-in NSX400 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: plug-in NSX400 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation Compact: drawout NSX400 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: drawout NSX400 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: drawout NSX400 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation Compact: fixed NSX630 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: fixed NSX630 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: plug-in NSX630 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: fixed NSX630 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation Compact: plug-in NSX630 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: plug-in NSX630 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation Compact: drawout NSX630 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Compact: drawout NSX630 without earth leakage protection - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: drawout NSX630 without earth leakage protection - control: motor mechanism - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 350 mm |
| Teža izdelka | 1.22 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection Linergy FC |
| number of vertical modules [50 mm] | 7 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed toggle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed toggle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in toggle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in toggle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed motor mechanism vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed motor mechanism vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in motor mechanism vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in motor mechanism vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout toggle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout toggle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout motor mechanism vertical 3P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout motor mechanism vertical 4P 2 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed toggle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed toggle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in toggle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in toggle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed motor mechanism vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed motor mechanism vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in motor mechanism vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in motor mechanism vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout toggle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout toggle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout direct front rotary handle vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout motor mechanism vertical 3P 2 direct 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout motor mechanism vertical 4P 2 direct 13 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |



