03620 Schneider

03620 Schneider
Opis
FR.PL.3-4 V.INS250 DEVICES
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 3 x 3P: mounting plate support: INS250 vertical installation 2 x 4P: mounting plate support: INS250 vertical installation 3 x 3P: mounting plate support: INV250 vertical installation 2 x 4P: mounting plate support: INV250 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| installed device | Compact: fixed INV250 - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: fixed INS250 - control: direct front rotary handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 250 mm |
| Teža izdelka | 0.88 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection Linergy FC |
| number of vertical modules [50 mm] | 5 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS250 fixed direct front rotary handle vertical 3P 3 Linergy FC 7 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS250 fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 Linergy FC 7 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS250 fixed direct front rotary handle vertical 3P 3 direct 9 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS250 fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 9 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV250 fixed direct front rotary handle vertical 3P 3 Linergy FC 7 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV250 fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 Linergy FC 7 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV250 fixed direct front rotary handle vertical 3P 3 direct 9 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV250 fixed direct front rotary handle vertical 4P 2 direct 9 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




