03616 Schneider

03616 Schneider
Opis
FR.PL.HZ.NS250 C/OVER MOT.
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 2 x 3P: mounting plate support: NSX100...250 source changeover horizontal installation 2 x 4P: mounting plate support: NSX100...250 source changeover horizontal installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| installed device | source changeover: fixed NSX100...250 source changeover - control: remote control - horizontal installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 400 mm |
| Teža izdelka | 1.56 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 8 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle source changeover NSX100...250 source changeover fixed remote control horizontal 3P 2 direct 8 650 mm 400 mm Prisma P cubicle source changeover NSX100...250 source changeover fixed remote control horizontal 4P 2 direct 8 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




