03249 Schneider

03249 Schneider
Opis
BLANKING PLATE NSX/CVS250-EZC100 VERTICAL W147
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | divisible blanking plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P Prisma G |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| Teža izdelka | 0.05 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 147 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing enclosure - width 600 mm |




