NSYVDM25U8P Schneider Electric

NSYVDM25U8P Schneider Electric
Opis
19" swing chass 25U W800 Spacial
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | 19" rack |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose electronic application |
| device composition | fixing elements 1 19" swing chassis 2 lock |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Združljivost serije/obsega | Spacial S3D Spacial S3X Spacial CRN Spacial CRNG |
| Lokacija montaže | front of enclosure |
| enclosure nominal dimensions | H: 1200 mm W: 800 mm D: 300 mm H: 1200 mm W: 800 mm D: 400 mm |
| rack type | swing |
| number of units 19" | 25 |
| Komplementarno | |
| Višina | 1200 mm nominal: |
| Teža izdelka | 12.76 kg |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 800 mm nominal: |
| Globina | 140 mm |
| lock type | lock with 3 mm double bar insert |
| Material | chassis: steel |
| surface finish | epoxy-polyester powder |
| Način pritrjevanja | by fixing element |
| permanent permissible load | 3 kg per unit |
| opening of the 19" racks | reversible 120 ° |




