NSYTBC346 Schneider Electric

NSYTBC346 Schneider Electric
Opis
Spacial SF top busbar chamber - IP55 - 300x400x600 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | top busbar chamber |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | 1 busbar chamber 1 sealing gasket 2 front panel 4 eyebolts |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | power distribution |
| Material | steel |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF |
| Lokacija montaže | on top of enclosure |
| Komplementarno | |
| Višina | 301 mm |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 400 mm |
| Globina | 600 mm |
| surface finish | epoxy-polyester powder |
| IP degree of protection | IP55 conforming to IEC 60529 |




