NSYSTMP82100 Schneider Electric

NSYSTMP82100 Schneider Electric
Opis
Spacial SF/SM perforated mounting plate - 1000 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | 1 mounting plate fixing elements |
| Opis montažne plošče | Telequick perforated |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Material | steel |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF Spacial SM Spacial SFX Spacial SMX |
| Površinska obdelava | zinc coated |
| Komplementarno | |
| Višina | 800 mm fixing centers: 825 mm |
| Širina | 1000 mm nominal: 908 mm |
| Način pritrjevanja | by fixing element - on structure location |
| Dimenzije izreza | 11 x 26 mm |




