NSYSFTB18 Schneider Electric

NSYSFTB18 Schneider Electric
Opis
set of 2 Spacial SF lifting bar - zinc coated - 1800 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | lifting bar |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | 2 lifting bars fixing elements |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lifting accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF Spacial SFHD Spacial SFM |
| Lokacija montaže | enclosure top |
| mounting support | directly in the axis of the uprights |
| Komplementarno | |
| Višina | 60 mm |
| Globina | 60 mm |
| Material | steel |
| surface finish | zinc coated |
| length | nominal: 1800 mm real: 1795 mm |
| diameter | 32 mm |
| Način pritrjevanja | by screws - screw type M12 |
| permanent permissible load | 3000 kg |




