NSYPMP400DLM Schneider Electric

NSYPMP400DLM Schneider Electric
Opis
Plain mounting plate for DLM modular chassis H150xW400mm Packaging unit: 2
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | modular distribution application multi-purpose |
| device composition | 2 mounting plate fixing elements |
| Opis montažne plošče | plain |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Material | galvanised steel |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial S3D Spacial CRN Spacial S3X |
| Lokacija montaže | on fixing supports of chassis structure |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm nominal: 149 mm real: |
| Širina | 400 mm nominal: 308 mm |
| Globina | 20 mm real: |
| Variantna posebnost | for fixing non-modular device |
| Debelina | 2 mm |
| Način pritrjevanja | by screws - screw type M8 |




