NSYMPCH306 Schneider Electric

NSYMPCH306 Schneider Electric
Opis
Spacial SF/SM solid cover plate - 300x600 mm - hinged
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | cover plate |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | fixing elements 1 cover plate hinges |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF Spacial SM |
| Lokacija montaže | on chassis coupling set |
| enclosure nominal dimensions | H: 300 mm W: 600 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 300 mm nominal: 299.5 mm real: |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 600 mm nominal: 478 mm fixing centers: 502 mm real: |
| Globina | 12 mm real: |
| Material | steel |
| surface finish | epoxy-polyester powder |
| Način pritrjevanja | by screws |
| type of front plate | hinged plain |




