NSYMPC208 Schneider Electric

NSYMPC208 Schneider Electric
Opis
Spacial SF/SM solid cover plate - 200x800 mm - screwed
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | cover plate |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | fixing elements 1 cover plate |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF Spacial SM |
| Lokacija montaže | on chassis coupling set |
| enclosure nominal dimensions | H: 200 mm W: 800 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm nominal: 199.5 mm real: |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 800 mm nominal: 678 mm fixing centers: 702 mm real: |
| Globina | 12 mm real: |
| Material | steel |
| surface finish | epoxy-polyester powder |
| Način pritrjevanja | by screws |
| type of front plate | plain |




