NSYDLM112 Schneider Electric

NSYDLM112 Schneider Electric
Opis
Modular chassis DLM type for SPACIAL WM enclosure, 112 modules, H800xW600mm.
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | chassis |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | modular distribution application multi-purpose |
| Kratko ime naprave | DLM |
| device composition | 1 chassis structure 4 front panels with 35 mm DIN rail 2 finish cover 1 neutral/earth strip 2 x 16 mm² 5 x 6 mm² |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial S3D Spacial S3X Spacial CRN |
| Lokacija montaže | step slide front of enclosure |
| Komplementarno | |
| Višina | 753 mm |
| colour | front panel: grey (RAL 7035) |
| Širina | 555 mm |
| Globina | 101.5 mm |
| Material | steel |
| surface finish | polyester powder |
| Način pritrjevanja | by fixing element - on front and back with supports location |
| total number of 18 mm modules | 112 |
| number of horizontal rows | 4 |
| adjustment | in height from 40 to 85 mm for DIN rail |
| number of cut-out | 4 cut-outs |
| type of front plate | plain and cut-out plates |



