NSYDLA48G Schneider Electric

NSYDLA48G Schneider Electric
Opis
Modular distribution chassis 48 modules for NSYPLM54,NSYS3D54,NSYCRN54,NSYS3X54
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | chassis |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose modular distribution application |
| Kratko ime naprave | DLA |
| device composition | 1 chassis structure 2 finish cover 1 neutral/earth strip 2 x 16 mm² 5 x 6 mm² 3 front panels with 35 mm DIN rail |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial S3D Spacial CRN Spacial S3X Thalassa PLM |
| Lokacija montaže | front of enclosure |
| Komplementarno | |
| Višina | 480 mm |
| colour | front panel: grey (RAL 7035) |
| Širina | 360 mm |
| Material | front panel: self-extinguishing insulating chassis structure and rails: steel |
| Način pritrjevanja | by fixing element - on front with supports location |
| total number of 18 mm modules | 48 |
| number of horizontal rows | 3 |
| adjustment | in height from 40 to 85 mm for DIN rail |
| number of cut-out | 3 cut-outs |
| type of front plate | plain and cut-out plates |




