NSYCW55 Schneider Electric

NSYCW55 Schneider Electric
Opis
Control window IP 55 with aluminum frame and 3 mm acrylic window 500 x 500 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | window |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | 2 hinge 1 lock 1 fixings and drilling template 1 frame with window |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Material | transparent acrylic aluminium |
| Združljivost serije/obsega | Spacial S3D Spacial CRN |
| Lokacija montaže | installation on door or panel |
| lock type | closure by lock |
| key number | 2233X |
| number of locks | 1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 500 mm |
| Širina | 500 mm |
| Globina | 77 mm |
| IP degree of protection | IP55 |



