NSYCFP60 Schneider Electric

NSYCFP60 Schneider Electric
Opis
Spacial lower cable guide cross rail - 600 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | cable guide |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | cabling accessory |
| Komplementarno | |
| Širina | 600 mm nominal: |
| Material | galvanised steel |
| quantity per set | set of 1 |
| mounting location | on structure of enclosure |
| range compatibility | Spacial SF Spacial SM Spacial SFX Spacial SMX |
| fixing center | 550 mm |
| device composition | fixing elements 1 rail |
| adjustment | adjustable in depth every 25 mm |




