NSYTPLS3672A Schneider Electric

NSYTPLS3672A Schneider Electric
Opis
Transparent polycarbonate cover 36x72x9.5cm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | cover |
| Skupina izdelkov | Thalassa |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Lokacija montaže | front |
| Komplementarno | |
| Višina | 360 mm |
| colour | transparent |
| Širina | 720 mm |
| Globina | 95 mm |
| Material | polycarbonate |
| range compatibility | Thalassa PLS |
| Način pritrjevanja | by screws |
| device composition | 1 cover |




