NSYSPLA75 Schneider Electric

NSYSPLA75 Schneider Electric
Opis
Set of 2 uprights for mount. hor.support plate or 19"chassis in PLAencl.H750mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | upright |
| Skupina izdelkov | Thalassa |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| device composition | fixing elements 1 right upright 1 left upright |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Material | galvanised steel |
| Združljivost serije/obsega | Thalassa PLA |
| mounting support | intermediate support in the 2-door enclosures |
| enclosure nominal dimensions | H: 750 mm D: 320 mm H: 750 mm D: 420 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 750 mm nominal: |
| Globina | 70 mm |
| Način pritrjevanja | by fixing element - sides of enclosure location |
| Dimenzije izreza | 11 x 13 mm |
| adjustment | adjustable in depth every 50 mm with caged nuts |


