NSYAPLD812 Schneider

NSYAPLD812 Schneider
Opis
Bakelite insulating mounting plate for PLD enclosure W1115 - H720xW448.5 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Thalassa |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| Opis montažne plošče | insulating |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Material | bakelite |
| colour | black (RAL 9005) |
| Količina na set/komplet | set of 2 |
| Združljivost serije/obsega | Thalassa PLD |
| Lokacija montaže | bottom of enclosure |
| enclosure nominal dimensions | H: 850 mm W: 1115 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 720 mm nominal: 630 mm real: |
| Teža izdelka | 5 kg |
| Širina | 448.5 mm nominal: 396.5 mm real: |
| Debelina | 5 mm |
| Način pritrjevanja | by screws - screw type M6 - on back inserts location |




