BLRCH285A342B44 Schneider Electric

BLRCH285A342B44 Schneider Electric
Opis
VarPlus Can HDuty Capacitor - 28.5/34.2 kvar - 440 V - 50/60Hz
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | VarPlus Can |
| Izdelek ali sestavni del | capacitor |
| Skupina izdelkov | VarPlus |
| network frequency | 50/60 Hz |
| series name | HDuty |
| reactive power rating | 28.5 kvar 440 V 50 Hz 34.2 kvar 440 V 60 Hz |
| network harmonic content | <= 20 % |
| maximum permissible voltage | 1.1 x Un (8 hours over 24 hours) |
| [Imp] maximum permanent current | 1.8 x In |
| rated voltage | 440-440 V AC 50/60 Hz |
| Komplementarno | |
| Višina | 242 mm |
| Teža izdelka | 3.2 kg |
| Povezave - terminali | ClampTite terminal |
| mounting mode | upright/horizontal |
| diameter | 136 mm |
| inrush current | 250 x In |
| capacitance tolerance | - 5 % to 10 % |
| type of installation | indoor installation |
| service life in hours | 130000 h |
| power losses | < 0.5 W/kVAr |
| dielectric material | metallized polypropylene film with Zn/Al alloy, special resistivity & profile, special edge (wave cut) |
| maximum switching operation per year | 7000 |
| impregnation material | non-PCB dry PUR resin biodegradable |
| voltage test | 2.15 x Un AC between terminals for 10 s <= 660 V - 3 kV AC between terminal and container for 10 s >= 660 V - 6 kV AC between terminal and container for 10 s |
| dielectric losses | < 0.2 W/kvar |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| relative humidity | 95-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Standardi | IEC 60831-2 IEC 60831-1 |
| temperature class | D |




