MGU9.865.18 Schneider

MGU9.865.18 Schneider
Opis
Unica - blind cover plate for - 1 m - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | blind cover |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | central plate |
| colour tint | white (RAL 9003) |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 22.4 mm |
| Teža izdelka | 0.01 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: cover plate |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | acetone liquid soap window-cleaning fluid petrol ammonia alcohol bleach UV resistant oil |
| environmental health and issues | halogen free |



