MGU9.864.30 Schneider

MGU9.864.30 Schneider
Opis
Unica Top/Class - blind cover plate for - 0.5 m - aluminium
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | blind cover |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | central plate |
| colour tint | aluminium |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| number of modules | 1/2 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 11.2 mm |
| Teža izdelka | 0.0055 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover plate |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol window-cleaning fluid petrol bleach liquid soap ammonia UV resistant acetone oil |
| environmental health and issues | halogen free |




