MGU9.461.12 Schneider

MGU9.461.12 Schneider
Opis
Unica Top/Class - RJ45 data connector cover for AT&T - 1 m - graphite
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | central plate |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| product destination | RJ45 connectors |
| Provided equipment | label holder protective flap |
| socket number | 1 |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | graphite |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| Komplementarno | |
| Višina | 22.5 mm |
| Teža izdelka | 0.009 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 21 mm |
| standards | UNE 60669 UNE 20315 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover plate |
| product compatibility | universal data connector for AT&T |
| range compatibility | RJ45 connector |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| market segment | small commercial residential |
| number of modules | 1 module |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol window-cleaning fluid ammonia acetone UV resistant petrol oil bleach liquid soap |
| environmental health and issues | halogen free |




