MGU9.460.25 Schneider

MGU9.460.25 Schneider
Opis
Unica - RJ45 data connector cover for AMP and KROME - 2 m - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | central plate |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| product destination | RJ45 connectors |
| Provided equipment | protective flap label holder |
| socket number | 1 |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | ivory (RAL 9010) |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0055 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 21 mm |
| standards | UNE 60669 UNE 20315 |
| Material | ASA + PC: cover plate |
| product compatibility | universal data connector for AMP and KRONE |
| range compatibility | RJ45 connector |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| market segment | small commercial residential |
| number of modules | 2 modules |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | acetone ammonia UV resistant alcohol petrol bleach liquid soap window-cleaning fluid oil |
| environmental health and issues | halogen free |




