MGU9.441.25 Schneider

MGU9.441.25 Schneider
Opis
Unica - cover plate for R-TV/SAT sockets - 2 m - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover plate |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | central plate |
| colour tint | ivory (RAL 9010) |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0075 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 9 mm |
| standards | EN 50083-4 EN 50083-2 EN 50083-1 |
| Material | ASA + PC: cover plate |
| range compatibility | socket-outlet |
| market segment | residential small commercial |
| product destination | TV/R/SAT socket |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | window-cleaning fluid bleach oil ammonia UV resistant petrol alcohol acetone liquid soap |
| environmental health and issues | halogen free |




