MGU8.624 Schneider

MGU8.624 Schneider
Opis
Unica - flush mounting box - 2x4 m - 16 holes - yellow
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | mounting box |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | yellow |
| Main colour tint | yellow |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 2 x 4 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 135 mm |
| Teža izdelka | 54.8 kg |
| Širina | 135 mm |
| Globina | 40 mm |
| standards | ISO 8015 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): box |
| cable entry | 16 knock-outs |
| market segment | small commercial residential |
| device mounting | flush |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | oil UV resistant liquid soap petrol bleach alcohol ammonia window-cleaning fluid acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




