MGU8.604 Schneider

MGU8.604 Schneider
Opis
Unica Allegro - flush mounting box - 4 m - 10 holes - yellow
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | mounting box |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | yellow |
| Main colour tint | yellow |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 4 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 74 mm |
| Teža izdelka | 34.9 kg |
| Širina | 131 mm |
| Globina | 48 mm |
| standards | DIN 49073 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): box |
| cable entry | 10 knock-outs |
| market segment | residential small commercial |
| device mounting | flush |
| condition of use | Italian |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol liquid soap oil bleach acetone ammonia UV resistant petrol window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




