MGU8.601 Schneider

MGU8.601 Schneider
Opis
Unica Basic/Class/Top - flush mounting box - 1 m - 2 holes - grey
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | mounting box |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | grey |
| Main colour tint | grey |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 50 mm |
| Teža izdelka | 8.3 kg |
| Širina | 26.5 mm |
| Globina | 35 mm |
| Material | polyamide 6: box |
| cable entry | 2 knock-outs |
| device mounting | flush |
| condition of use | insulated for thin panels |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | window-cleaning fluid alcohol oil petrol UV resistant bleach liquid soap acetone ammonia |
| environmental health and issues | halogen free |




