MGU8.006.18 Schneider

MGU8.006.18 Schneider
Opis
Unica Basic/Colors - surface box - white - 6 m - 6 knock-outs holes - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | mounting box for mechanism |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | by 4 pins |
| number of gangs | 3 gangs |
| aesthetic name | Unica Basic Unica Colors |
| number of modules | 6 modules |
| additional information | self-extinguishing materials flame resistance 650 ºC-30 s |
| box colour tint | white |
| Komplementarno | |
| Višina | 80 mm |
| Teža izdelka | 0.122 kg |
| Širina | 227 mm |
| Globina | 35 mm |
| Material | ASA + PC: box |
| product compatibility | for universal fixing frame |
| cable entry | 6 knock-outs |
| market segment | residential small commercial |
| wiring device mounting | surface |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| Standardi | UNE 60670-1 RoHS compliant |
| environmental characteristic | liquid soap UV resistant bleach oil ammonia petrol window-cleaning fluid acetone alcohol |




