MGU8.002.18 Schneider

MGU8.002.18 Schneider
Opis
Unica Basic/Colors - surface box - white - 2 m - 4 knock-outs holes - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | mounting box for mechanism |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | by 4 pins |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica Basic Unica Colors |
| number of modules | 2 modules |
| additional information | flame resistance 650 ºC-30 s self-extinguishing materials |
| box colour tint | white |
| Komplementarno | |
| Višina | 80 mm |
| Teža izdelka | 0.0541 kg |
| Širina | 85 mm |
| Globina | 36 mm |
| Material | ASA + PC: box |
| product compatibility | for universal fixing frame |
| cable entry | 4 knock-outs |
| market segment | small commercial residential |
| wiring device mounting | surface |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| Standardi | UNE 60670-1 RoHS compliant |
| environmental characteristic | bleach window-cleaning fluid UV resistant acetone oil alcohol petrol liquid soap ammonia |




