MGU70.598 Schneider

MGU70.598 Schneider
Opis
Unica - loudspeaker - mechanism - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | loudspeaker |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.5 kg |
| Globina | 36 mm |
| diameter | external: 95 mm |
| device composition | 2 2.5" loudspeaker |
| colour tint | white |
| input impedance | 8 Ohm |



