MGU7.103 Schneider

MGU7.103 Schneider
Opis
Unica - rectangular fixing frame - 3 m - 1 gang
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | fixing frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | screws |
| Predstavitev naprave | rectangular fixing frame |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica |
| number of modules | 3 modules (1 gang) |
| Komplementarno | |
| Višina | 106 mm |
| Teža izdelka | 0.053 kg |
| Širina | 70 mm |
| Globina | 3.75 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | zamak |
| market segment | residential small commercial |
| shape | rectangular |




