MGU7.002.PGL Schneider

MGU7.002.PGL Schneider
Opis
Unica - universal fixing frame with long fixed claws - 2 m - 1 gang
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | fixing frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | long claws |
| Predstavitev naprave | fixing frame with long fixed claws |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica |
| number of modules | 2 modules (1 gang) |
| Komplementarno | |
| Višina | 71 mm |
| mounting support | universal |
| Teža izdelka | 0.019 kg |
| Širina | 71 mm |
| Globina | 11 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | plastic |




