MGU7.002.GLS Schneider

MGU7.002.GLS Schneider
Opis
Unica - fixing frame with long claws - 2 m - 1 gang
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | fixing frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | long claws |
| Predstavitev naprave | fixing frame |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica |
| number of modules | 2 modules (1 gang) |
| Komplementarno | |
| Višina | 71 mm |
| mounting support | universal |
| Teža izdelka | 0.032 kg |
| Širina | 75 mm |
| Globina | 7 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | zamak |
| market segment | small commercial residential |




