MGU68.006.7C3 Schneider

MGU68.006.7C3 Schneider
Opis
Unica Class - cover frame - 3 gangs - grey glass
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 3 gangs horizontal 3 gangs vertical |
| cover frame colour tint | grey glass |
| aesthetic name | Unica Class |
| Komplementarno | |
| Višina | 93 mm |
| Teža izdelka | 0.232 kg |
| Širina | 244 mm |
| Globina | 11 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: intermediate part glass: cover frame zamak: cover frame |
| market segment | small commercial residential |
| distance between centers | 71 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | UV resistant oil bleach ammonia petrol window-cleaning fluid liquid soap alcohol acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




