MGU68.004.7P2 Schneider

MGU68.004.7P2 Schneider
Opis
Unica Class - cover frame - 2 gangs - truffe leather
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 2 gangs horizontal 2 gangs vertical |
| cover frame colour tint | truffe leather |
| aesthetic name | Unica Class |
| Komplementarno | |
| Višina | 93 mm |
| Teža izdelka | 0.075 kg |
| Širina | 173 mm |
| Globina | 11 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: decorative frame ASA + PC: intermediate part cow leather: cover frame |
| market segment | small commercial residential |
| distance between centers | 71 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia UV resistant oil petrol acetone bleach liquid soap window-cleaning fluid alcohol |
| environmental health and issues | halogen free |




