MGU68.002.7Z1 Schneider

MGU68.002.7Z1 Schneider
Opis
Unica Class - cover frame - 1 gang - slate
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| number of gangs | 1 gang |
| cover frame colour tint | slate white |
| aesthetic name | Unica Class |
| Komplementarno | |
| Višina | 93 mm |
| Teža izdelka | 0.106 kg |
| Širina | 102 mm |
| Globina | 11 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: decorative frame PC: intermediate part |
| market segment | residential small commercial |
| distance between centers | 71 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol oil acetone petrol liquid soap UV resistant ammonia window-cleaning fluid bleach |
| environmental health and issues | halogen free |




