MGU6.803.55 Schneider

MGU6.803.55 Schneider
Opis
Unica Quadro - cover frame - 3 modules - silver
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| cover frame colour tint | silver |
| aesthetic name | Unica Quadro |
| number of modules | 3 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 87 mm |
| Teža izdelka | 0.019 kg |
| Širina | 116 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover frame |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | petrol oil bleach UV resistant ammonia acetone alcohol liquid soap window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




