MGU6.801.55 Schneider

MGU6.801.55 Schneider
Opis
Unica Quadro - cover frame - 1 module - silver
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| cover frame colour tint | silver |
| aesthetic name | Unica Quadro |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 87 mm |
| Teža izdelka | 0.017 kg |
| Širina | 116 mm |
| Globina | 14 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover frame |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | oil bleach UV resistant ammonia liquid soap petrol alcohol acetone window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




