MGU49.426.239 Schneider

MGU49.426.239 Schneider
Opis
Unica Top - cover frame (fix. frame) - 2 gangs (H) - 2x6 m - matt nickel/graph.
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | screws |
| colour tint | matt nickel |
| Main colour tint | matt nickel |
| number of gangs | 2 gangs |
| installation direction | horizontal |
| aesthetic name | Unica Top |
| decoration colour | graphite |
| number of modules | 2 x 6 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 175 mm |
| Teža izdelka | 0.344 kg |
| Širina | 195 mm |
| Globina | 16 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: intermediate part LATER 4 G30V0 2307Y1 GRIS: fixing frame zamak: cover frame |
| provided equipment | fixing frame |
| market segment | residential small commercial |
| distance between centers | 69 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | acetone alcohol window-cleaning fluid ammonia petrol oil liquid soap bleach UV resistant |
| environmental health and issues | halogen free |




