MGU3.860.12 Schneider

MGU3.860.12 Schneider
Opis
Unica Top/Class - cable outlet - 16 A - 1 m - graphite
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cable outlet |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | cabling accessory |
| Provided equipment | anti-tug clamps |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | graphite |
| Main colour tint | graphite |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 22.5 mm |
| Teža izdelka | 0.0145 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 45 mm |
| Material | ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): mechanism cover |
| clamping connection capacity | <= 3 x 2.5 mm² for flexible cable(s) <= 3 x 2.5 mm² for rigid cable(s) |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| rated current | 16 A |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | oil liquid soap ammonia bleach alcohol window-cleaning fluid petrol UV resistant acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




